Soudní tlumočení

Soudní překlady a soudní tlumočení patří do kategorie vysoce specializovaných lidských činností, jež kladou vysoké nároky na odbornost a profesionalitu zpracování. Při soudních stáních je velice důležité, aby výrazy, slova a různé fráze byly přeloženy v požadovaném smyslu. Špatný překlad může způsobit mnohdy nemalé problémy, od různých pokut, přes nepochopení textu až k samotnému prohrání soudního sporu. U soudního jednání musí všichni účastníci pochopit, čeho se soudní spor týká. Soudní tlumočení můžete potřebovat při občanskoprávním či obchodně právním sporu, při vymáhání pohledávky plynoucí z pracovních i rodinných vztahů, na policii nebo na svatebním obřadu.

Soudní tlumočník

Nabízíme Vám možnost vyhotovení soudních, resp. úředních překladů a zajištění soudního tlumočení. Soudní, resp. úřední překlady vyhotovujeme v běžných i expresních termínech, ve všech požadovaných formátech, graficky zpracované, s kulatým razítkem soudního tlumočníka. Nabídka soudních překladů a tlumočení zahrnuje jazyky, jako jsou především angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština, polština, maďarština, slovenština, a mnohé další.

Vaše dotazy a objednávky vyřizujeme na našich telefonních číslech a emailové adrese – viz Kontakty.

Obyčejné překlady, překlady bez soudního ověření, zajišťujeme včetně korektur rodilým mluvčím. Mezi naše další služby patří též gramatické a stylistické korektury či předtiskové korektury, a to především u dokumentů pro tisk. Společnost GlobalTranslations, s.r.o. působí již desátým rokem na českém trhu. Klientům z řad privátního i firemního sektoru nabízíme kompletní překladatelský a tlumočnický servis ve všech světových jazycích. Záruka odborně zpracovaných překladů a profesionálně provedených tlumočení je pro nás samozřejmostí. Společnost GlobalTranslations, s.r.o. je tu pro Vás již desátým rokem i v případech, kdy potřebujete soudní překlady. Využijte našich služeb a staňte se jedním z našich spokojených zákazníků.